menü
geri dön

TV Yayın Akışları

Geçmiş Yayın
Şuan Yayında
Gelecek Yayın
Seksenler
14:10-16:15
Kod Adı Kırlangıç
16:15-19:00
Ana Haber
19:00-20:00
Kupa Saati
20:00-22:00
İspanya - İngiltere
22:00-01:45
Dünya Güzellerim Tatilde
13:00-15:45
Kızılcık Şerbeti
15:45-18:25
Show Ana Haber
18:25-20:00
Kapıcılar Kralı
20:00-21:45
Güldür Güldür Show
21:45-00:30
Yüksek Sosyete
14:15-16:30
Erkenci Kuş
16:30-18:15
Star Haber
18:15-20:00
Çok Güzel Hareketler 2
20:00-23:30
İstanbullu Gelin
23:30-02:00
Gezelim
16:45-17:00
Dünyayı Geziyorum
17:00-18:00
Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri
18:00-19:00
Emanet
19:00-21:20
Öylesine Derin
21:20-22:45
Alan
13:35-16:35
Örümcek Adam: Evden Uzakta
16:35-19:00
ATV Ana Haber
19:00-20:00
Kim Milyoner Olmak İster?
20:00-00:20
Alan
00:20-03:00
Batılı Adam
13:30-15:00
Gazete Magazin Yaz
15:00-19:00
MasterChef Türkiye
19:00-00:15
MasterChef Türkiye
00:15-02:45
Gazete Magazin Yaz
02:45-04:45
Elimiz Mahkum
14:00-16:00
Arka Sokaklar
16:00-19:00
Kanal D Ana Haber
19:00-20:00
Armageddon
20:00-23:00
Sakra
23:00-01:45
Yasak Elma
13:00-16:15
Hudutsuz Sevda
16:15-19:00
NOW Ana Haber Hafta Sonu
19:00-20:00
Hadi Be Oğlum
20:00-22:15
Kirli Sepeti
22:15-01:00
15 Temmuz Özel Yayını
16:00-17:00
Haber 17
17:00-17:50
Milli Güç Güçlü Türkiye
17:50-18:00
Haber 18
18:00-19:00
Haber 19
19:00-20:00
Haber
16:00-17:00
Haber
17:00-17:30
5N1K
17:30-18:00
Ana Haber
18:00-20:45
Ne Oluyor?
20:45-01:00
Hava Durumu
16:55-17:00
Haber Bülteni
17:00-17:30
Doğru Tercih
17:30-17:55
Hava Durumu
17:55-18:00
Haber Bülteni
18:00-18:20
Ajans Hafta Sonu
16:00-17:00
Akşam Ajansı
17:00-18:00
Akşam Ajansı
18:00-20:00
Akşam Ajansı
20:00-20:50
Hava Durumu
20:50-21:00
Bir Dünya Lezzet
16:15-17:00
Haber Bülteni
17:00-17:15
Ayşegül Çoruhlu ile...
17:15-18:00
Haber Bülteni
18:00-18:15
Nagehan Alçı ile Nasıl...
18:15-19:00
Parametre
16:00-17:00
Gündem Özel
17:00-18:00
Hafta Sonu Ana Haber
18:00-20:00
Neden Sonuç
20:00-21:00
Sansürsüz
21:00-01:00
Haber Bülteni
16:00-17:00
Haber Bülteni
17:00-18:00
Haber Bülteni
18:00-18:30
Gökyüzü Sohbetleri
18:30-19:00
Ana Haber
19:00-20:00
America's Got Talend
15:00-17:00
Below Deck Sailing Yacht
17:00-18:30
American Greed
18:30-19:20
The Tonight Show Jimmy Fallon
19:20-21:00
Ingrid Goes West
21:00-22:50
Futbol Global
15:00-16:00
Haber Bülteni
16:00-18:00
Hafta Sonu Ana Haber
18:00-20:30
Müzakere
20:30-00:00
Renkli Sorular
00:00-01:00
Haber Bülteni
16:00-17:00
Haber Bülteni
17:00-18:00
Hafta Sonu Ana Haber Bülteni
18:00-19:30
Alfapetek
19:30-20:30
Başak Şengül ile Doğru...
20:30-23:30
Kısmet
15:00-17:00
Şeflerin Mutfağı
17:00-18:00
Davacı
18:00-19:45
Aileler Yarışıyor
19:45-21:30
Gülen Adam
21:30-23:30
Seksenler
15:45-16:50
Belma Belen'le Geziyoruz
16:50-18:30
Beyaz Hafta Sonu Ana Haber
18:30-19:30
Kung Fu Cinayetleri
19:30-21:30
22 Mil
21:30-23:30
Premier Padel Malaga Kadınlar
15:00-17:00
Premier Padel Malaga Kadınlar
17:00-19:00
beIN Sports Max 2
19:00-21:00
beIN Sports Max 2
21:00-22:00
beIN Sports Max 2
22:00-00:00
Gündem Futbol Transfer
15:00-17:00
Spor Akşamı
17:00-18:00
Kupa Günlüğü
18:00-20:00
Kupa Saati
20:00-22:00
Spor Artı
22:00-23:00
Meksika Evleri
16:30-17:00
Meksika Evleri
17:00-17:30
Meksika Evleri
17:30-18:00
Ya Sev Ya Sat
18:00-19:00
Ya Sev Ya Sat
19:00-20:00
Olimpik Duraklar
16:30-17:00
Dünya'nın Dört Bir Yanı
17:00-18:00
Vegas Çekicileri
18:00-19:00
Opal Avcıları: Kızıl...
19:00-20:00
İngiltere Mezatçıları
20:00-21:00
Türkiye'nin Dev...
15:25-16:15
Büyük Aile Çiftliği
16:15-17:05
Yenilmez Savaşçılar
17:05-17:35
Özgürlük İçin Bir Gol
17:35-18:05
Koruyucular
18:05-19:00
Sürek Avcıları
16:00-17:00
Patika
17:00-18:00
Alaska'nın Tuzakçıları
18:00-19:00
Sportif Balıkçılık
19:00-20:00
Avcı
20:00-21:00
Trafik Tayfa
16:35-16:50
İbi
16:50-17:15
Sürpriz Kutusu
17:15-17:40
Vikingler
17:40-18:05
Köstebekgiller
18:05-18:30
Cesur Prens Ivandoe
16:30-17:00
Teen Titans Go!
17:00-17:30
Teen Titans Go!
17:30-18:00
Gumball'ı Seviyoruz
18:00-20:30
Süper 1 Takım
20:30-21:00
Bizim Joey
16:45-17:00
Dört Dörtlük Dedektif
17:00-17:30
Oscar Çöllerde
17:30-17:38
Oscar Çöllerde
17:38-17:46
Oscar Çöllerde
17:46-17:54
Hafta Sonu Haber
16:00-17:00
Hafta Sonu Haber
17:00-18:00
Akşam Haberleri
18:00-19:30
Ana Habere Doğru
19:30-19:45
Ana Haber
19:45-21:00
Sportif
16:15-16:45
Zaragoza - FB Alagöz Holding
16:45-18:15
Günün Röportajı
18:15-18:30
Fenerium Saati
18:30-18:45
All The Goals
18:45-19:07
Yasak Elma
13:00-16:15
Hudutsuz Sevda
16:15-19:00
NOW Ana Haber Hafta Sonu
19:00-20:00
Hadi Be Oğlum
20:00-22:15
Kirli Sepeti
22:15-01:00
İlk Adım
22:00-23:30
Indianapolis Yarışları
23:30-

-

-

-
Arşiv Odası
14:00-15:00
Spor Gündemi
15:00-18:00
Ana Haber
18:00-19:45
Euro 2024'te Bugün
19:45-20:00
Milli Takım Zaferler
20:00-21:00
Bakış Açısı
16:00-17:00
Haftaya Bakış
17:00-18:00
Hafta Sonu Ana Haber
18:00-20:00
Hafıza
20:00-21:00
Pas Arası
21:00-23:00
Yeni Ufuklar
20:30-21:30
Stratejik Akıl
21:30-

-

-

-
Haber Bülteni
14:00-16:00
Haber Bülteni
16:00-19:00
Ana Haber
19:00-20:00
Teknoloji ve Gelecek
20:00-22:00
Haber Bülteni
22:00-23:00
Greatest Escapes The Country
16:20-16:55
Grand Designs
16:55-17:50
The David Rubenstein Show
17:50-18:20
Akustikhane
18:20-19:05
Ece Saruhan'la Oyuna Devam
19:05-20:00
Başarı Hikayeleri
15:00-16:00
İcraat
16:00-17:50
Haber
17:50-18:00
Hafta Sonu Haberleri
18:00-19:50
Hafta Sonu Haberleri
19:50-21:00
Girişimci Kadınlar
16:00-17:00
Genç Vizyon
17:00-18:00
Topraktan Sofraya
18:00-19:00
Ana Haber
19:00-20:00
En İyisi Gezmek
20:00-21:00
Başka Sohbetler
16:00-17:00
 gezdik Gördük
17:00-18:00
Ana Haber
18:00-20:00
Bilim Teknoloji Evreni
20:00-21:00
Türkiye'nin Yönü
21:00-23:00
Büyük Rekabetler
14:15-15:00
Galatasaray 2023-2024...
15:00-17:05
Fenerbahçe 2023-2024...
17:05-19:25
Büyük Rekabetler
19:25-20:45
Büyük Rekabetler
20:45-21:45
Sanayi - Ticaret
16:30-17:00
Dijital Finans
17:00-17:30
Davranışsal Ekonomi
17:30-18:00
Kültür Sanat Ekranı
18:00-18:30
Marka Değeri
18:30-19:00
Dünyadan Türkiye
16:40-17:00
Haber
17:00-17:30
Belgesel
17:30-18:00
Haber
18:00-18:30
Belgesel
18:30-19:00
Soruyoruz
15:30-16:30
Yeşilçam Kuşağı
16:30-18:30
Hafta Sonu Ana Haber
18:30-21:00
Haber Turu
21:00-22:00
Telegol
22:00-00:00
15 Temmuz Vatan Aşkı
16:25-17:00
Haber
17:00-17:10
Destan
17:10-18:00
Hafta Sonu Akşam Haberleri
18:00-20:00
24 Portre
20:00-21:00
İyilik Vakti
16:00-17:00
Niyaz
17:00-17:30
Dini Gündem
17:30-18:30
Diyanet Ana Haber
18:30-18:55
Tek Kare
18:55-19:00
Western
14:00-15:30
Sanatçı (tekrar)
15:30-17:30
Sinema
17:30-19:00
Haftaya Bakış
19:00-20:30
Sinema
20:30-22:45
Kapanış
21:50-22:30
TRT EBA TV
22:30-

-

-

-
Olay Yeri İnsan Vucudu
16:30-17:00
Tozkoparan
17:00-19:00
Büyük Düşler Büyük...
19:00-20:00
İngilizce - 11
20:00-20:30
İngilizce - 12
20:30-21:00
Muhasebe Ve Finansman - 9
17:00-17:30
Yks'ye Doğru
17:30-

-

-

-
Yürüme Mesafesi
15:00-16:45
Saadete Ermişlerin Bahçesi
16:45-17:45
Müzelerin Yıldızları
17:45-18:00
Teknoloji ve Sanat
18:00-18:30
Tabii Dünyası
18:30-19:00
2024 Wımbledon Tenis...
13:40-16:10
663. Tarihi Kırkpınar...
16:10-17:30
2024 Wimbledon Tenis...
17:30-20:00
Haber Bülteni
20:00-20:15
6.adam
20:15-20:25
Belgesel Spor
16:30-17:00
Haber Bülteni
17:00-17:30
Türk Sineması
17:30-19:00
Ana Haber Bülteni
19:00-20:00
Çok Bilen Çok Kazanır
20:00-21:00
Heyamola Belgeseli
16:00-17:00
Avaz Gündem
17:00-17:20
Töreden Sinemaya
17:20-17:50
Yabancı Sinema Anneye...
17:50-20:00
Süper Aktif
20:00-20:30
Heyamola Belgeseli
16:00-17:00
Avaz Gündem
17:00-17:20
Töreden Sinemaya
17:20-17:50
Yabancı Sinema Anneye...
17:50-20:00
Süper Aktif
20:00-20:30
MUCİZE
13:30-14:00
FINEAS VE FÖRB
14:00-

-

-

-
Rehber
13:45-15:30
Çocuklar Duymasın
15:30-18:00
Akasya Durağı
18:00-20:00
Ben Bilmem Eşim Bilir
20:00-23:00
Kanıt
23:00-00:30